gora

O nas

Niepubliczne Integracyjno Językowe Przedszkole i Żłobek "Zaczarowana Wyspa" istnieje na rynku już od 2009 roku. Zapraszamy dzieci w wieku od 6 miesięcy do 5-ciu lat. Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach od 6.30 do 18.30. Jesteśmy placówką, która stanowi kompromis pomiędzy opieką w rodzinnym domu a instytucją zajmującą się masową opieką nad dziećmi, czyli tradycyjnym żłobkiem, czy przedszkolem. Kameralność naszej placówki oraz prawdziwie domowe warunki i pyszna domowa kuchnia sprawiają, że Państwa Pociechy czują się u nas jak u siebie w domu. Małe grupy i liczny personel pozwalają na indywidualną opiekę, dzięki czemu dzieci są bardziej zadbane zarówno fizycznie jak i intelektualnie i co ważne - emocjonalnie. Profesjonalna kadra zapewnia rozwój psychofizyczny oraz bezpieczeństwo naszych podopiecznych tj. pedagodzy, lektorzy, psycholog, opiekunki medyczne, animatorzy. Pani dietetyk dba o pełne brzuszki naszych Milusińskich, z uwzględnieniem różnego rodzaju diet. Personel w naszej placówce to przede wszystkim osoby kochające dzieci, w większości posiadające własne potomstwo. Panie poza stosownym wykształceniem dysponują niewyczerpanymi pokładami cierpliwości, ciepła i zrozumienia specyficznych dla małego człowieka potrzeb.

Menu Title